Organizace výuky od 24. května

By | 19.5.2021

Od pondělí 24. května 2021 bude pro všechny třídy gymnázia probíhat výuka prezenčním způsobem, s výjimkou třídy oktáva.

Žáci mohou výuku navštěvovat jen za splnění předepsaných opatření:

  1. Absolvují antigenní testování na COVID-19 s negativním výsledkem (testování bude probíhat jedenkrát týdně, a to v pondělí 1. vyučovací hodinu, anebo ihned první den po příchodu do školy). Testování lze nahradit potvrzením o negativním výsledku PCR nebo antigenního testu, nebo potvrzením od poskytovatele zdravotnických služeb o prodělání nemoci COVID-19, neuběhlo-li od pozitivního testu více než 90 dní, nebo certifikátem o očkování, uběhlo-li od poslední dávky očkování nejméně 14 dnů.
  2. Při vstupu do budovy školy a během celého pobytu ve škole budou žáci používat dezinfekci a ochranu dýchacích cest dle platného nařízení Ministerstva zdravotnictví.

Žáci, kteří se testování nezúčastní, nebo nedoloží potvrzení, která ho mohou nahradit, budou z výuky omluveni, ale nebude pro ně organizována distanční výuka.

Dále připomínáme nutnost objednat obědy na příští týden nejpozději do čtvrtka 20. 5. K objednání obědů je možné využít webové rozhraní. Pokud nemáte přístupový kód, lze situaci vyřešit telefonicky s p. Vejběrovou na SŠHL.

Žádáme žáky všech ročníků, aby od pondělí 24. 5. do středy 26. 5. respektovali ve škole omezení, která souvisí s konáním maturitních zkoušek. Také Vám za maturanty předem děkujeme, že v uvedené dny budete po celou dobu pobytu ve škole udržovat i o přestávkách klid a ticho, aby nedocházelo k narušování průběhu maturitních zkoušek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..