JA Firma

Ušatky

Zdravíme všechny příznivce ekologie a vás ostatní, kteří máte rádi přírodu!

Jsme JA studentská firma Ušatky. Zajímavý název, co? Velmi úzce souvisí s naším výrobkem. Dlouho jsme si lámali hlavy s tím, co budeme vyrábět. Ale nakonec jsme přeci jen nápad dostali. Rozhodli jsme se podpořit dnešní svět v boji za ochranu přírody a pokud možno, za úplný zákaz užívání plastových tašek a jiných výrobků.

A proto budeme vyrábět látkové tašky s ručním designem. Tašky budou z přírodního matriálu – Bio bavlny. Ruční design na ně budou tvořit klienti Domova Raspenava. Naši zákazníci se tak můžou těšit nejen na tašky s temátickým designem, ale i s designem, který bude zcela originální, neboť necháme našim designérům „volnou ruku“ v tvorbě.

Cena jedné tašky je 109 Kč, přičemž 45 Kč z prodeje tašky půjde na pomoc klientům Domova Raspenava.

DSC_0183

DSC_0183
Obrázek 1 z 5

Náš tým se skládá z: Aničky Flecknové, která v naší firmě zastává pozici Prezidentky. Je to velmi těžký úkol, ale své nové výzvě stojí čelem a nenechá se jen tak zastavit. Věří, že se její firmě povede co nejlépe a udělá pro to vše, co bude v jejich silách.

Další členkou týmu je Maruška Doleželová, naše Personální ředitelka. Kromě této pozice má ještě na starosti zápis z našich pravidelných schůzí. Je na ni vždycky spolehnutí a když může, pomůže.

Třetím členem je Eliška Stejskalová, naše Finanční ředitelka. Je to moc šikovná holka. Jenom díky jejím schopnostem získat sponzorský dar, máme poměrně velký rozpočet, se kterým můžeme naše podnikání rozběhnout.

Čtvrtým členem týmu je Jakub Eleš. Ve firmě zastává pozici Výrobního ředitele. Je šikovný, když mu zadáme nějaký úkol, vždy ho splní. Jakubovou spolupracovnicí v oblasti výroby je Lenka Dvořáková, pátý člen našeho týmu.

Šestým členem je Martina Mrázová, naše Marketingová ředitelka. I ona je hodně šikovná. Díky ní jsme si dokázali vyjednat spolupráci s Domovem Raspenava. Na starosti má nejen propagaci naší firmy, ale i našich sponzorů a Domovu Raspenava.

Náš tým se také před časem rozrostl o dva nové členy: Alenu Stanovkou a Martinu Kopeckou. Holky působí nejen jako „pravé ruce“ naší prezidentky, ale i jako Externí spolupracovnice. Jsou to právě ony, s kým budeme náš výrobek konzultovat ještě předtím, než s ním půjdeme na trh. Jsme za to holkám vděční a doufáme, že si spolupráci s námi v budoucnu nerozmyslím.

Zaujal vás náš výrobek? Máte zájem o jeho koupi?

Můžete se s námi potkat na veletrhu v Hradci Králové, kam s naším výrobkem 12. prosince zamíříme. Právě tady náš výrobek představíme veřejnosti.
Poté nás můžete zastihnout v budově našeho gymnázia. O místech a časech prodeje se ještě musíme domluvit, ale jakmile tak učiníme, budeme o tom informovat.

Pro případné dotazy kontaktujte naši prezidentku Aničku:

Email: anna.flecknova[at]gymfry.cz